Yhteystiedot

Yhteystiedot

Asiakassihteeri Pirjo Keränen
pirjo.keranen@ortonpro.fi
+358 40 824 0296

Yksikön johtaja Miika Keijonen
miika.keijonen@ortonpro.fi
+358 50 409 1506

Toimintakyvyn arviointipalvelut:
Tarja Pasanen
tarja.pasanen@ortonpro.fi
+358 40 575 7442

Nuorten ja oppilaitosten palvelut:
Anders Blomqvist
anders.blomqvist@ortonpro.fi
+358 40 729 7517

Työllistävät palvelut:
Jenni Heinineva
jenni.heinineva@ortonpro.fi
+358 40 662 0010

Kuntouttava työtoiminta:
Ari Rissanen
ari.rissanen@ortonpro.fi
+358 40 566 0968

Seesam Pro:

Printti- ja postituspalvelut ja myynti: Pertti Nieminen
pertti.nieminen@ortonpro.fi
+358 50 570 7123

Täältä löydät Seesam Pron tuotannon omat verkkosivut.

Käyntiosoite:

Ruskeasuon toimipaikka:
Tenholantie 12
00280 Helsinki

Pasilan toimipaikka:
Kumpulantie 1 A, 3. ja 5.krs
00520 Helsinki

Postiosoite:

Ruskeasuon toimipaikka:
PL 29
00281 Helsinki

Pasilan toimipaikka:
Kumpulantie 1 A, 3.kerros, 00520 Helsinki

Lataa laskutusohjeet (.pdf)

Kaikki sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@ortonpro.fi.

Sijainti

Orton Pro sijaitsee Ruskeasuolla noin viiden kilometrin päässä Helsingin keskustasta hyvien julkisten kulkuyhteyksien varrella. Rautatientorilta lähtevän ja Pasilan kautta kiertävän bussin 23 päätepysäkki on Orton Pron edessä. Myös raitiovaunu 10  ja useat Elielinaukiolta lähtevät bussit kulkevat Ruskeasuon pysäkille Mannerheimintielle noin 400 metrin päähän Orton Prosta. Voit katsoa tarkemmat tiedot Helsingin seudun liikenteen reittioppaasta.

Yhteydenotto